Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Załóż nowe konto

Sonda

brak ankiet

Skontaktuj się z nami

81 525 25 26

Sport szkolny
Szkola Dobrych Praktyk
Rok odkrywania talentów
Librus
Akademia Przyszłości
tik-tak
okbdi
Moje miasto bez elektrośmieci
Mam kota na punkcie mleka
Rowerowa szkoła
Mistrzowie kodowania
Gaudium

Osiągnięcia

Osiągnięcia

 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Plastyczny sukces Natalii Mazurek, uczennicy klasy 3b

Miło nam poinformować, iż Natalia Mazurek z klasy 3b, otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Jesień w oczach dziecka".  Uczennica pracowała pod kierunkiem p. Jolanty Wabik-Wielgus. Natalce srdecznie gratulujemy, a poniżej prezentujemy  zdjęcie wyróżnionej pracy.

 

 

I miejsce dla naszej drużyny w Międzyszkolnym Konkursie „Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym” "23.11.2019 r. - 23 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie przeprowadzony został Międzyszkolny Konkurs „Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym” dla klas IV – VIII szkół podstawowych. Miło nam poinformować, że drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce. Uczniów do konkursu przygotowały p. Jolanta Jurkowska oraz p. Małgorzata Śliczniak

 

III miejsce dla Zuzanny Gieroby z kl. 6c w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną

STOP PRZEMOCY

Miło nam poinformować, iż nasza uczennica Zuzanna Gieroba z kl. 6c zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną STOP PRZEMOCY zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Lublinie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Jolanta Jurkowska

  

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiersze Władysława Broniewskiego oczami dzieci”

Miło nam powiadomić, iż uczennica klasy 3 c, Hanna Smit zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiersze Władysława Broniewskiego oczami dzieci”. Pracę przygotowała  pod kierunkiem Pani Doroty Kołsut – wychowawcy świetlicy.

 

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

 

 

 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona baśń Braci Grimm"- projekt okładki

Miło nam powiadomić, iż uczennica klasy 1 b, Wiktoria Thum zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona baśń Braci Grimm" za przygotowanie projektu okładki pod kierunkiem  pani Doroty Kołsut – wychowawcy świetlicy.

 

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

Osiągnięcia uczniów w II semestrze roku szkolnego 2018/2019 - KLASY 0-III

 POBIERZ

Osiągnięcia uczniów w II semestrze roku szkolnego 2018/2019 - KLASY IV-VIII

POBIERZ 

 

Weronika Kosierb wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Papieskim LAP BOOK Śladami Jana Pawła II po Polsce W dniu 27.05.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 25 w Warszawie odbył się XIV Ogólnopolski Konkurs Papieski LAPBOOK „Śladami Jana Pawła II po Polsce pod patronatem Wydziału Oświaty i Wychowania m.st. Warszawy. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów postacią Papieża – Polaka w 99 rocznicę Jego urodzin i popularyzacja lapbooka jako atrakcyjnej i nowoczesnej formy w edukacji oraz doskonalenie umiejętności zaprezentowania własnej wiedzy. W tym Konkursie uczennica naszej szkoły Weronika Kosierb z kl. Vc otrzymała Wyróżnienie. 

Laureatce serdecznie gratulujemy!!! i życzymy dalszych sukcesów.

s. Maria Kraj

GALERIA

 

Magdalena Cieniuch i Weronika Kosierb Laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II W dniu 11.06.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie odbyła się Gala rozdania nagród i dyplomów dla Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II – III pielgrzymka Ojca Św. do Ojczyzny pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zdobywania i pogłębiania wiedzy na temat nauczania Jana Pawła II oraz integracja uczniów wokół wartości głoszonych przez papieża Jana Pawła II. W tym konkursie wzięli udział uczniowie z 20 szkół województwa lubelskiego i mazowieckiego. Miło poinformować, że w

kategorii kl. I-III

Magdalena Cieniuch z kl. IIIa  zajęła  II miejsce

w kategorii kl. IV-VIII

Weronika Kosierb z kl. Vc  zajęła  II miejsce.

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

s. Maria Kraj

GALERIA 

 

 

Laureaci X Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II
W dniu 17.05.2019 r. w Szkole Podstawowej w Sobieszczanach odbył się jubileuszowy X Diecezjalny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II. Celem konkursu było poznanie historii życia i powołania Ojca św. Jana Pawła II oraz przypomnienie miejsc i wydarzeń  z VII pielgrzymki Papieża do Polski. Do konkursu przystąpili  uczniowie z 17 szkół Archidiecezji Lubelskiej.
Uczniowie pracowali w zespołach 2 - osobowych rozwiązując trudny test dotyczący życia i powołania oraz VII pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.
W kategorii klas II i III 
Magdalena Cieniuch i Juliusz Urban zdobyli II miejsce
W kategorii klas IV – VI
Weronika Kosierb i Katarzyna Pudło zdobyły I miejsce

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!
 

s. Maria Kraj

GALERIA

 

 

II MIEJSCE ORAZ WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „W ZIMOWEJ SZACIE” Z przyjemnością informujemy, iż Marysia Wrona z kl. 2 a zdobyła II miejsce, zaś Maja Kołsut z kl. 1 b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W ZIMOWEJ SZACIE” zorganizowanym przez SP 2 w Lublinie. Prace oceniane były w 3 kategoriach wiekowych  i poddane zostały szczegółowej analizie pod względem wykorzystania nowatorskich technik plastycznych, estetyki wykonania oraz skali trudności. Marysia została przygotowana pod kierunkiem pani Doroty Kołsut, a Maja pod kierunkiem pani Grażyny Pracka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

GALERIA

 

 

Laureatka Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego „Cuda Jezusa w Ewangelii św. Łukasza”

Z przyjemnością informujemy, że Natalia Kierych uczennica kl. 2a uzyskała  III miejsce w kategorii kl. I – IV i otrzymała nagrodę i dyplom. Do udziału w konkursie zgłoszono 61 prac z 21 szkół podstawowych Archidiecezji Lubelskiej. Celem konkursu było przybliżenie nauczania Jezusa i inspirowanie uczniów do wykonania pracy plastycznej w zakresie symboliki chrześcijańskiej.

Natalio serdecznie Ci gratulujemy!

I życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

s. Maria Kraj

GALERIA

 

 

14.03.2019 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie odbył się IV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej „USER” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka, Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk oraz Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Do konkursu przystąpiło 91 uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjum z 30 szkół województwa lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowali Daria Pilipczuk z kl. 8b, Adam Mielniczuk oraz Jakub Wójcik z kl. 8c. Miło nam poinformować, że Adam Mielniczuk uczeń  klasy 8c uzyskał tytuł finalisty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Śliczniak

Jolanta Jurkowska

GALERIA

 

 

Miło nam poinformować, iż Izabela Smyłek z klasy 2c otrzymała nagrodę w kategorii klas 1-3 w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. „ Zimowy przyjaciel zwierząt". Konkurs został zorganizowany przez Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu. Izie serdecznie gratulujemy i życzymy wiele radości z realizowania plastycznych pasji.
W galerii zdjęć, oprócz nagrodzonej pracy, prezentujemy pozostałe, również piękne prace uczniów naszej szkoły, wysłane na ten konkurs.

Jolanta Wabik-Wielgus

GALERIA

  

 

 

 

 

 

 

II miejsce naszej drużyny w Międzyszkolnym Konkursie 

1 marca 2019 roku  drużyna w składzie: Adam Mielniczuk i Maksymilian Wieczorski z klasy 8c brała udział  w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Pierwszej Pomocy, PCK i Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Organizatorem  konkursu był  Zespół Szkół nr 12 w Lublinie, a jego  celem  promowanie zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów, wdrażanie do zachowań mających na celu bezpieczeństwo swoje i innych,  nabywanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz  kształtowanie właściwych postaw, takich jak bezinteresowna pomoc, wolontariat.

Mamy zaszczyt poinformować, że nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces,  zajmując II miejsce.

Gratulujemy!!!

Małgorzata Śliczniak

GALERIA

 

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 - KLASY 0-III

 POBIERZ

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 - KLASY IV-VIII

POBIERZ

 

 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Festiwal kolęd w języku niemieckim" dla zespołu uczniów z naszej szkoły

Zespół uczniów klas ósmych w składzie: Magdalena Góźdź, Paulina Jaworska, Kamila Warszawska, Jakub Kudelski i Łukasz Borysiuk zajął pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie "Festiwal kolęd w języku niemieckim",  wykonując piosenkę świąteczną pt. "Wenn der Weihnachtsmann Geschenke packt". Konkurs odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w piątek, 11. stycznia 2019r.

Zespół do konkursu przygotował pan Paweł Wałach - nauczyciel języka niemieckiego z nieocenioną pomocą pani Iwony Matraszek i pani Moniki Golec

GALERIA

 

Wyróżnienie dla Małgosi Gruchoły z kl. 4d

Małgorzata Gruchoła, uczennica kl. 4d, otrzymała wyróżnienie w VII Diecezjalnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Małgosi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Siodłowska

GALERIA

 

 

 

Wyróżnienie dla Ingi Dąbskiej uczennicy klasy 6c

Z przyjemnością informujemy, że Inga Dąbska-uczennica klasy 6c  zdobyła wyróżnienie w konkursie Piosenki Turystycznej dla dzieci i młodzieży szkolnej -„Małe Bakcynalia”, który odbył się 26 października 2018 roku w ACK „Chatka Żaka” w ramach XXXII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej i Turystycznej „Bakcynalia 2018”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawczyni klasy 6c

GALERIA

 

 

I miejsce dla Wiktorii Majki z kl.6c

Uczennica klasy 6c Wiktoria Majka zajęła I miejsce w VII Archidiecezjalnym Konkursie Plastyczno-Literackim "Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia". Z tej okazji 13 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 30 im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu.

Wiktorii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Siodłowska

GALERIA

 

 

15 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 34 w Lublinie odbył się  X Międzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, w którym udział wzięło wielu uzdolnionych uczniów z Lublina i z województwa lubelskiego.

Naszą szkołę reprezentowała Inga Dąbska-uczennica klasy 6c. Jesteśmy bardzo dumni z naszej solistki, która otrzymała kolejne w tym roku wyróżnienie.  Poziom Festiwalu był bardzo wysoki, a pieśni śpiewane w 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, brzmiały pięknie i bardzo wzruszająco.

Gratulujemy!

Wychowawczyni klasy 6c

GALERIA

 

 

 I miejsce dla naszej drużyny w Międzyszkolnym Konkursie „PRZYJAZNA ZEBRA - BEZPIECZEŃSTWO DZIECI w RUCHU DROGOWYM”

17 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie odbył się  Międzyszkolny Konkurs „Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym” dla klas IV – VII szkół podstawowych. Konkurs składał się z trzech etapów: test wiedzy, praca plastyczna i prezentacja multimedialna. Każdy etap oceniała niezależna komisja. W jury konkursowym zasiadali przedstawiciele instytucji dbających o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, do których należą: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie i Komenda Miejska Policji w Lublinie, Wojewódzkim Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie oraz nauczyciele z wybranych szkół.
W konkursie uczestniczyło 6 zespołów ze szkół podstawowych miasta Lublin. Każda ze szkół mogła zgłosić do konkursu tylko jeden zespół. W skład każdego zespołu wchodziło po jednym uczniu z klas IV, V, VI, VII i VIII. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Marek Ciechański z kl. 8b, Emilia Bukowska z kl. 7b, Maria Malik z kl. 6c, Oliwia Kopyść z kl. 5b i Małgorzata Gruchała z kl. 4d. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą teoretyczną, wykonali pouczające plakaty i przygotowali profesjonalne prezentacje multimedialne.
Miło nam poinformować, że drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce, a uczniowie otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, które ufundował Urząd Miasta Lublin i Wojewódzkim Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie.
Jesteśmy z Was bardzo dumni! Gratulujemy!

Jolanta Jurkowska
Joanna Małocha

GALERIA

 


III miejsce dla Weroniki Kosierb z kl. Vc w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II – przyjaciel młodzieży”
W dniu 09.11. 2018 r. – w Szkole Podstawowej nr 51 odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II – przyjaciel młodzieży”. Nasza uczennica Weronika Kosierb z kl. Vc zajęła III miejsce w tym Konkursie.
Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci grafiki komputerowej jako nowego środka  wyrazu twórczości artystycznej i stworzenie okazji do oddania odczuć i przeżyć związanych z osobą  Świętego Jana Pawła II.
Cieszymy się i serdecznie gratulujemy!!!
s. Maria Kraj


GALERIA
 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

Osiągnięcia uczniów w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 POBIERZ

Osiągnięcia uczniów w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 - KLASY IV-VII

POBIERZ

 
 
 
 

Kolejne Stypendium dla Ingi Dąbskiej

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że Inga Dąbska-uczennica klasy 5c  otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za osiągnięcia artystyczne w roku 2018. Jesteśmy bardzo dumni z naszej młodej artystki i życzymy jej dalszych sukcesów.

 

Małgorzata Śliczniak

 

 

W dniu 21 czerwca b.r. nasz uczeń Łukasz Borysiuk odebrał dyplom uznania oraz stypendium od Pana Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin za zdobycie tytułu laureata w 65 Międzynarodowym   Konkursie Uczniowskim “Begegnung mit Osteuropa” "Spotkanie z Europą Wschodnią". Łukasza do konkursu przygotował p. Paweł Wałach – nauczyciel j. niemieckiego.

Gratulujemy!

 

 

 

 

Miłosz Ejzak ucz. kl. 6c stypendystą Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

W dniu 7 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyło się spotkanie władz miasta Lublin  z uczniami szkół podstawowych, będącymi laureatami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych odbyło się dnia 7 czerwca 2018 r.

Wśród nagrodzonych uczniów znalazł się Miłosz Ejzak uczeń klasy 6c – laureat konkursu historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Nagrody książkowe i dyplomy tegorocznym laureatom wręczali: dr Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, pani Jadwiga Mach, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania Rady Miasta Lublin, pan Tomasz Pitucha, Radny Rady Miasta Lublin oraz pani Ewa Dumkiewicz-Sprawka, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania. 

Łącznie nagrodzonych zostało 48 uczniów z 20 szkół, którzy uzyskali 58 tytułów laureata. Ponadto uczniowie, którzy wypracowali w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 średnią ocen co najmniej 4,80 oraz wzorową ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i ogólnopolskich konkursach tematycznych. Wysokość stypendium wynosi 315 zł.

Barbara Wojtaś

GALERIA

 

Magdalena Cieniuch i Weronika Kosierb-Laureatki Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II.

W dniu 6.06. 2018 r. W Szkole Podstawowej nr 52 im. Jana Pawła  II w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla Laureatów Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy „Pielgrzymi szlak Jana Pawła II” II Pielgrzymka Ojca Świętego do Ojczyzny pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat życia i pielgrzymowania świętego Jana Pawła II oraz motywowanie uczniów do naśladowania Ojca Świętego.

W kategorii kl. I – III  Magdalena Cieniuch kl. II a zajęła II miejsce

W kategorii kl. IV- VII Weronika Kosierb kl. IV c zajęła II miejsce

Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy.

 

Serdecznie im gratulujemy!!!

s. Maria Kraj

 

Maria Kamieniak uczennica klasy Va, zdobyła I nagrodę w Turnieju Wojewódzkim 37. Małego Konkursu Recytatorskiego

Z radością informujemy, że Maria Kamieniak uczennica klasy Va,  zdobyła I nagrodę w Turnieju Wojewódzkim 37. Małego Konkursu Recytatorskiego odbywającego się w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie oraz Wyróżnienie na 51. Turnieju Poezji Dziecięcej.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy Marysi dalszych sukcesów!

GALERIA

 

 

IX edycja Akcji Edukacyjnej „Cztery minuty = życie”- sukces naszych uczniów

W dniu 25 maja 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie odbyło się podsumowanie IX edycji Akcji Edukacyjnej „Cztery minuty = życie”, której celem było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy praz promocja postaw prospołecznych i prozdrowotnych. Szczegółowym hasłem IX edycji to „Nieobojętni”. 

Naszą szkołę w tym przedsięwzięciu reprezentowali: Marek Ciechański kl. 7b, Adam Mielniczuk kl. 7c oraz Maksymilian Wieczorski kl. 7c, którzy w dniu zawodów finałowych rozwiązywali indywidualnie test o zagadnieniach będących tematem przewodnim tegorocznej edycji.

Z wielką przyjemnością informuję o sukcesie naszych uczniów.

Adam Mielniczuk z kl. 7c zajął II miejsce, 

Marek Ciechański z  kl. 7b – III miejsce. 

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 zdjęcia: Adam Mielniczuk, Barbara Wojtaś 

Barbara Wojtaś

GALERIA

 

W dniu 25 maja 2018 roku w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II przy ul. Radziszewskiego 7 odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Miłosz Ejzak z klasy 6c - laureat konkursu Lubelskiego Kuratora Oświaty z historii  przygotowywany przez panią Paulinę Daniewską. Ogółem do wszystkich konkursów przedmiotowych i tematycznych przystąpiło w tym roku szkolnym 42 846 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego, z czego do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 986 osób. Spośród nich tytuły laureatów zdobyło 381 uczniów. Gospodarzem uroczystości, która miała na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami, była Lubelska Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy !

Barbara Wojtaś

GALERIA

 

Sukces naszej uczennicy w konkursie "Zabawki naszych dziadków"

Uczennica klasy 1b Zuzanna Borek zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zabawki naszych dziadków".

Zuzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Małgorzata Siodłowska

 

 

Laureatki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Jak Karolek został Papieżem.”

W dniu 21.05.2018 r.  w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Jak Karolek został Papieżem.” Uczennice naszej Szkoły Natalia Mazurek z kl. Ib i Izabela Smyłek z kl. Ic otrzymały dyplomy wyróżnienia i nagrody.

Serdecznie im gratulujemy. 

s. Maria Kraj

GALERIA

 

Marysia Kamieniak kl. Va i Zosia Kamieniak IIIb laureatkami 37. Małego Konkursu Recytatorskiego

W czasie Turnieju Powiatowego 37. Małego Konkursu Recytatorskiego Maria Kamieniak uczennica klasy Va zdobyła I nagrodę i nominację do Turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się na początku czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Kultury.

Wyróżnienie w Turnieju otrzymała Zofia Kamieniak uczennica klasy IIIb.

 Dziewczyny od kilku lat szlifują swoje recytatorskie talenty w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin na Warsztatach Słowa pod kierunkiem p. Mateusza Nowaka.

 Gratulujemy!

GALERIA

 

Inga Dąbska podczas VIII Festiwalu Piosenki Polskiej

W dniu 17 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 51  w Lublinie odbył się VIII Festiwal Piosenki Polskiej. 

Mamy zaszczyt poinformować, że Inga Dąbska-uczennica klasy 5c zajęła III miejsce w kategorii klas 4-6.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

Małgorzata Śliczniak

 

 

 

Zwycięzcy 65. Edycji Międzynarodowego Konkursu Uczniowskiego „Begegnung mit Osteuropa” (Spotkanie z Europą Wschodnią)

Uczniowie klas siódmych zwyciężyli w 65. edycji międzynarodowego konkursu uczniowskiego „Begegnung mit Osteuropa” (Spotkanie z Europą Wschodnią) organizowanego przez niemiecki kraj związkowy Nadrenia Północna - Westfalia.
Łukasz Borysiuk (kl. VII a) wykonał (w kategorii: praca indywidualna) prezentację do projektu konkursowego „Und der Titel geht an…” ukazującą znane obiekty na liście dziedzictwa kulturowego  UNESCO z Polski i Nadrenii Północnej – Westfalii.
Paweł Batyra, Marek Ciechański (kl. VII b) i Adam Mielniczuk (kl. VII c)wykonali (w kategorii: praca grupowa) projekt multimedialny „Der Sound meiner Stadt” opisujący miasto Lublin za pomocą dźwięku, tekstu i obrazu.
 

Uczniowie otrzymali dyplomy i cenne nagrody.
 

Projekty zostały wykonane pod kierunkiem p. Pawła Wałacha, nauczyciela języka niemieckiego.

 

Jedna z prac konkursowych: OTWÓRZ 

 

GALERIA

 

Konkurs Plastyczny „Europejski Lublin oczami młodych artystów”- rozstrzygnięty

W dniu 10 maja 2018 roku uczniowie naszej szkoły nominowani w Konkursie Plastycznym ”Europejski Lublin oczami młodych artystów” zostali zaproszeni do sali sesyjnej lubelskiego Ratusza na galę wręczenia nagród. 

W kategorii klas I- III zostały przyznane trzy nagrody i pięć wyróżnień. Oto wyniki:

I miejsce - Hanna Smit, kl. 1c

II miejsce - Izabela Smyłek, kl. 1c

III miejsce - Nadia Piwowarska, kl. 1b

Wyróżnienia:

Karolina Kołkowska, kl. 1c

Marcel Jabłowiec, kl. 1c

Bartosz Ręba, kl. 1c 

Amelia Podstawka, kl. 1c 

Marta Sankowska, kl. 1c 

 

G R A T U L U J E M Y!!!!

Nagrody laureatom konkursu wręczyli: 

pan Artur Szymczyk  - Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju,  

pani Bernadeta Krzysztofik - Dyrektor Wydziału Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin. 

Oprócz otrzymanych nagród mali artyści uczestniczyli w zabawach prowadzonych przez animatora.

Do konkursu uczniów przygotowały panie: Ewa Piskor i Mariola Kubić.

GALERIA

 

 

Uczennica klasy 1b Zuzanna Borek zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zabawki naszych dziadków".

Zuzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Małgorzata Siodłowska

 

Ola Kuna, uczennica klasy 7 c, została laureatką w kategorii zdjęcie II edycji Wojewódzkiego  Konkursu o Zawodach „Zawód moich marzeń”  organizowanego przez Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im.  J. Kilińskiego w Lublinie. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w siedzibie szkoły 25 kwietnia 2018 r.

Olu, gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Kazimiera Sitarz

GALERIA

 

 

W dniu 24 kwietnia 2018 r. w  Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie odbył się XI Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy „Pielgrzymi szlak Jana Pawła II – II Pielgrzymka Ojca Świętego do Ojczyzny”. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek oraz Lubelska Kurator Oświaty Teresa Misiuk.

Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat życia i pielgrzymowania świętego Jana Pawła II oraz motywowanie uczniów do naśladowania Ojca Świętego.

W tym Konkursie wzięli udział uczniowie z 20 szkół archidiecezji lubelskiej.

 Naszą Szkołę w Konkursie Wiedzy o Św. Janie Pawle II reprezentowali następujący uczniowie:

 w kategorii klas I – III

Magdalena Cieniuch -  kl IIa 

Juliusz Urban - kl. IIa 

Bartosz Siwek -  kl. IIa 

 

w kategorii kl. IV – VII

 Weronika Kosierb kl. IVc 

Katarzyna Pudło kl. IVc   

Adam Łagowski kl. VI b 

 

Konkurs był bardzo trudny. 

Serdecznie im gratulujemy!!!

s. Maria Kraj

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu międzyszkolnego „Mogę pomóc”

nasz film zajął I miejsce

Zadaniem trzyosobowej drużyny z naszej szkoły było nagrać krótki film o zasadach udzielania pierwszej pomocy. Naszymi aktorami były uczennice z klasy 3d Gabriela Gałan i Małgorzta Gruchoła i Aleksandra Podsiadły z klasy 2b. Dziewczynki odgrywały scenę prawidłowego opatrunku i wezwania pomocy w przypadku wbitego szkła w rękę swojej koleżanki. Film został zmontowany przez panią Karolinę.

Karolina Jach

 

Małgorzata Szymańczuk

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świat moich marzeń"

Gratulujemy uczennicom naszej Szkoły -⁠ Marii Bojaczuk i Klaudii Kaproń z klasy VIc, które 26 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego otrzymały nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świat moich marzeń".

W kategorii klas IV-⁠VII

III MIEJSCE zajęła  Maria Bojaczuk, a Klaudia Kaproń  otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

Małgorzata Siodłowska

 

 

Sukces drużynowy uczniów klasy 3d!

26 kwietnia 2018 r uczniowie z klasy 3d: Małgorzata Gruchoła, Aleksander Liwak i Anna Skałecka zajęli II miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Lublinie "Lublin Moje Miasto im.Marka Kasprzyka". Uczniowie w miłej atmosferze prezentowali swoją wiedzę o Lublinie i legendach związanych z naszym miastem, opisywali plakat, który wcześniej przygotowali. Uczniów do konkursu przygotowała wychowawczyni pani Karolina Jach.

Karolina Jach

GALERIA 

 

 

Dnia 19 kwietnia 2018 r., nasza uczennica Maja Mazurek wzięła udział w X Miedzyszkolnym Konkursie Angielskiej Piosenki Dziecięce pt. YOU CAN SING. Maja za swój utwór pt. Can you feel the love tonight, została laureatem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Sukcesy uczniów z klasy 3a i 3d!

6 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lublinie „Koziołek 2018” pod Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Lublin,Pana Krzysztofa Żuka.

Wyniki konkursu:

I miejsceDubrowski Michał, klasa 3a, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel: p. Anna Tymoszuk

III miejsceLiwak Aleksander, klasa 3d, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel: p. Karolina Jach

 

Karolina Jach

 

 

 


„PINOKIO W POLSCE” V EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO 

Uczniowie z naszej szkoły  wzięli udział w kolejnej edycji konkursu plastycznego z Pinokiem w roli głównej. W tym roku uczniowie szkół podstawowych i klas „0” mieli za zadanie zmierzyć się z tematem: „Pinokio w Polsce. 100-lecie odzyskania niepodległości”. 

Sukces w kategorii klas „0” odniosła  Zuzanna Malik z klasy 0 „a”

W kategorii klas I- III sukces odniosła Małgorzata Gruchoła z klasy 3„d” 

 Karolina Jach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maja Mazurek z klasy 3d została laureatką XV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej

W dniu 13 marca 2018 r. w murach Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie w ramach XV edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej uczniowie z 32 szkół miasta Lublin i województwa lubelskiego zaprezentowali 53 utwory europejskich wykonawców. Podziwiane były występy solistów, duetów, zespołów wokalnych i chórów, którzy zaśpiewali piosenki w języku polskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim, włoskim, chorwackim, słowackim, litewskim, czeskim, hiszpańskim i francuskim. Maja zaśpiewała piosenkę „Powrócisz tu” w języku polskim.

Życzymy dalszych sukcesów. 

Karolina Jach

 

 

 

Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Piękna nasza Polska cała”. Gabriela Gałan z klasy 3d zajęła III miejsce w kategorii plastycznej. Helena Smit z klasy 4d zajęła I miejsce w kategorii literackiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maria Kraj

 

Małgorzata Psujek

 

 

 

 

Serdecznie gratulujemy Uczniom naszej szkoły, którzy 11 kwietnia 2018 r.  w Muzeum Literackim im. Józefa Czechowicza, w ramach cyklu "Andersen u Czechowicza", odebrali nagrody za udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kolorowy świat wierszy Doroty Gellner”.

W kategorii klas I – III:

 

II miejsce
Hanna Smit - klasa I „c”,  ilustracja do wiersza "Czekoladki dla sąsiadki"

III miejsce
Izabela Smyłek - klasa I”c”, ilustracja do wiersza "Kryjówka"

 

Wyróżnienia: 
Natalia Kasperek - klasa I „c”, ilustracja do wiersza "Za murem"
Sebastian Kruk klasa I”c”, ilustracja do wiersza "Czekoladki dla sąsiadki"

W kategorii klas IV – VI:

III miejsce
Julia Tomasik - klasa IV”d”, ilustracja do wiersza "Za murem"

Wyróżnienie: 
Nikola Bujalska - klasa IV „d”, ilustracja do wiersza "Sprzedawca baloników"

Ewa Piskor

 

Małgorzata Psujek

 

GALERIA 

 

 

Uczennica naszej szkoły Magdalena Cieniuch z klasy 2a zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "W zimowej szacie".

Madzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

Małgorzata Siodłowska

GALERIA

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

POBIERZ

 

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 - KLASY IV-VII

POBIERZ

 

 

Sukces w konkursach Lubelskiego Kuratora Oświaty

Z przyjemnością informuję, że nasi uczniowie odnieśli wielki sukces w konkursach organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Sześcioro z nich zakwalifikowało się do ostatniego, wojewódzkiego etapu. 

Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel przygotowujący Nazwa konkursu
Zuzanna Guzek 5c Barbara Wojtaś Konkurs ortograficzny
Aleksandra Koter 7a Urszula Wesołowska Konkurs ortograficzny
Maksymilian Wieczorski 7c

Barbara Wojtaś

Mariola Wesołowska-Lecka

Konkurs ortograficzny
Aleksandra Koter 7a Urszula Wesołowska Konkurs polonistyczny
Maksymilian Wieczorski 7c

Barbara Wojtaś

Mariola Wesołowska-Lecka

Konkurs polonistyczny
Adam Łagowski 6b Iwona Ponieważ Konkurs matematyczny
 Miłosz Ejzak 6c Paulina Daniewska Konkurs historyczny 
 Jakub Zgłobicki 7b  Paulina Daniewska  Konkurs historyczny 

 Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Barbara Wojtaś

 

 

III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.:" Świętego Jana Pawła kochamy, w naszych obrazach to wyrażamy"

Uczennica klasy 4d Natalia Gąbka, zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.:" Świętego Jana Pawła kochamy, w naszych obrazach to wyrażamy".
Natalii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

Małgorzata Siodłowska

  

 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie: "Cicha noc, święta noc"

Uczennica klasy 1c Inga Widomska zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie: "Cicha noc, święta noc" - Najpiękniejsza kartka świąteczna.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Siodłowska

GALERIA

 

 

  

 

XII Konkurs Informatyczny Bóbr 2017

Miło jest nam poinformować o sukcesie ucznia naszej szkoły.  Miłosz Ejzak z klasy VIc otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR.

Serdecznie gratulujemy! 

 

 

 

 

 

 

 

XVI Diecezjalny Konkursy Literacko – Plastycznego o św. Janie Pawle II „Święci artyści w służbie Bogu”

Julia Congiu kl. I c i Weronika Kosierb kl. IV c – Laureatki  XVI Diecezjalnego Konkursu Literacko – Plastycznego o św. Janie Pawle II „Święci artyści w służbie Bogu” 

 

Serdecznie gratulujemy!!!

s. Maria Kraj

GALERIA

 

 

 

 

 Weronika Karczewska z kl. VI a   Laureatką II miejsca w Konkursie

„ Banknoty modlitwy”

W Parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu na Poczekajce został zorganizowany Konkurs  plastyczno – duchowy „ Banknoty Modlitwy”, który trwał przez cały miesiąc listopad. Uczennica naszej szkoły Weronika Karczewska zdobyła II miejsce i otrzymała super nagrodę – drukarkę HP

 

Serdecznie gratulujemy!!!

s. Maria Kraj

 

 

  

  

Gratulacje!!!

Maja Mazurek uczennica klasy 3d uzyskała wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu "Super Mikrofon Radia Jard.  Konkurs odbył się  8-9.12.2017 r w Białymstoku. Mai towarzyszyła mama, ale cała klasa mocno trzymała kciuki i wierzyliśmy oczywiście w  sukces Mai. Nasza koleżanka już wielokrotnie udowodniła sobie i  nam, że ma wielki talent.

Życzymy dalszych sukcesów!

Karolina Jach

 

 

 

 

 

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym"

Dnia 25 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie odbył się Międzyszkolny Konkurs „Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym” dla klas IV – VII szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejce i otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne upominki. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zwycięzców!

Gratulujemy!

Jolanta Jurkowska

Małgorzata Śliczniak

GALERIA

 

 

Weronika Kosierb Laureatką I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej. Kolejny sukces  uczennicy  naszej Szkoły Weroniki  Kosierb  z  kl. IV c  w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej  „Jan Paweł II w Lublinie”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci grafiki komputerowej jako nowego środka  wyrazu twórczości artystycznej i stworzenie okazji do oddania odczuć i przeżyć związanych z osobą  Świętego Jana Pawła II. Uczennica naszej szkoły Weronika Kosierb z kl. IV c zajęła I miejsce w kategorii kl. IV –VII. 

Cieszymy się i serdecznie gratulujemy!!!

s. Maria Kraj

GALERIA

 

 

 

Kolejny sukces  uczennicy  naszej Szkoły Weroniki  Kosierb  z  kl. IVc  w XVII Powiatowym Konkursie  Plastycznym  „Święty Jan Paweł II – nasz Papież”

Cieszymy się, że Weronika Kosierb  uzyskała Nagrodę i Dyplom. 
 
 
Serdecznie gratulujemy!!!
s. Maria Kraj

 

 

 

 

 

 

 

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła  II w Sobieszczanach  odbył się IX Diecezjalny Konkurs Wiedzy i Plastyczny o życiu i nauczaniu Jana Pawła  II  ze szczególnym uwzględnieniem Jego V i VI pielgrzymki do Polski. Naszą Szkołę w  Konkursie  Wiedzy o Św. Janie Pawle II reprezentowali następujący uczniowie:

 
 
w kategorii klas I – II               
 
Juliusz Urban - kl. IIa dyplom
Bartosz Siwek -  kl. IIa dyplom
 
w kategorii kl. IV – V
Weronika Kosierb kl. IVc uzyskała  III miejsce
Katarzyna Pudło kl. IVc   uzyskała  III miejsce
 
w Konkursie Plastycznym:
 
w kategorii kl. I
Maria Wrona  kl. Ia  uzyskała  I miejsce
 
w kategorii kl. II
Antonina Duda kl. II a uzyskała  III miejsce
 
Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy.
 
 
Serdecznie im gratulujemy!!!
s. Maria Kraj

 

 

Uczennica naszej Szkoły Weronika Kosierb z kl. IVc wzięła udział w XII Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego w Bielsku Podlaskim  „Święty Jan Paweł  II w oczach dziecka” pod hasłem Dnia Papieskiego „Idźmy naprzód z nadzieją”  i uzyskała  Wyróżnienie. Otrzymała dyplom i nagrodę.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

 

 


Z przyjemnością informujemy, że Inga Dąbska-uczennica klasy 5c, ubiegłoroczna stypendystka Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin w kategorii -osiągnięcia artystyczne w  2016 roku, zdobyła kolejny sukces. Rozpoczęła rok szkolny otrzymując  nagrodę za zdobycie II miejsca w VI Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży DEBIUT. Wystąpiła w sali widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, z „Piosenką na cztery kopyta i wiatr”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie

 

 

w roku szkolnym 2016/2017

 

  

 

 

 

Maja Krasińska z klasy 3c zdobyła wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Lublin wczoraj, dziś i jutro. Jubileusz 700-lecia Miasta”. Jej pracę można podziwiać w Ratuszu Lubelskim.  Życzymy Mai wielu sukcesów i dalszego rozwoju artystycznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie klasy 3c - Szymon Wesołowski oraz Krzyś Majdan zdobyli wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Polska łąka".

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY !

 

 

  

 

Uczniowie z klasy 3 c  otrzymali wyróżnienia w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim ''O Złote Pióro'' zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość. Nasi laureaci to: Maja Krasińska - w kategorii „Współczesna bajka o Wiśle” oraz Kacper Kowalski w kategorii- „Nieznana legenda o Wiśle”. Gratulujemy J

 

  

 

 

 

 

Jakub Zgłobicki z klasy 6b laureatem konkursu Lubelskiego Kuratora Oświaty z historii.

Jakubowi  serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów !

GALERIA

 

 

 

 

 

Maj 2017 r. - Marysia Kamieniak z kl. 4a otrzymała Stypendium Marszłka Województwa Lubelskiego oraz Stypendium Prezydenta Miasta Lublin. Stypendia zostały przyznane za osiągnięcia w dziedzinie recytacji.

Marysi serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów !

Osiągnięcia Marysi: POBIERZ

GALERIA

 

 

 

 

Gratulacje dla Małgosi z klasy 2d !
 Małgosia ponownie udowodniła, że ma wielki talent. W międzyszkolnym konkursie plastycznym interpretacja utworów Adama Mickiewicza organizowanym przez SP nr 4 została wyróżniona i nagrodzona.

 

 

 

   

 

W dniu 14 maja  2017 r. odbyło się dla uczniów szkół podstawowych diecezji Lubelskiej rozdanie dyplomów  i nagród za  Międzyszkolny Diecezjalny  Konkurs  Wiedzy o życiu i nauczaniu  Jana Pawła II:
w kategorii kl. I - I miejsce zajął  Juliusz Urban   z kl. I a, III miejsce zajął Bartosz Siwek z kl. I a, W kategorii kl. II
III miejsce zajął  Hubert Jargiło   z kl. II b, w kategorii kl. III
I  miejsce zajęła  Weronika Kosierb z kl. III c
Uczniowie Jan Smęt  z kl. II b i Adrian Mędykowski z kl. III d  otrzymali dyplomy i nagrody.
Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

 
  

 

 

Kolejny sukces Ingi Dąbskiej

Z radością informuję, że Inga Dąbska zdobyła wyróżnienie  podczas XIV Ogólnopolskiego Integracyjnego Konkursu Piosenki Śpiewajmy Razem w Radomiu. Gratulujemy !!!

 GALERIA

 

  

 

Antonina Daniewska z klasy 5b została laureatką I Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literackiego „700 lat Lublina! Piórem i pędzlem o Lublinie”. Tosia zajęła I miejsce w kategorii literackiej „Lublin oczami młodego poety” za wiersz pt. „Magiczne miasto”. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 40.

 

 

 

 

 

Gratulujemy wszystkim uczniom, ktorzy osiągneli wysokie wyniki.

Lista wyników: POBIERZ

 

 

 

 

 

 

 

Mamy zaszczyt poinformować   Państwa, że Inga Dąbska-uczennica klasy 4c  otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Stypendium Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia artystyczne w roku 2016. Z  przyjemnością oznajmujemy, że rok 2017 Inga rozpoczęła  również pomyślnie . Została laureatką kwalifikacji wstępnych Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Wygraj Sukces i otrzymała Nominację do II etapu Regionalnego. Zakwalifikowała się również do V Międzynarodowego Młodzieżowego Konkursu Jazzowego Magnolia w Warszawie i zaśpiewa przed Panią Urszulą Dudziak, która będzie zasiadała w jury konkursu. Jesteśmy dumni z naszej młodej artystki i życzymy jej dalszych sukcesów.

   GALERIA  

 

Uczennice naszej szkoły laureatkami XV Konkursu „Palm, pisanek i stroików wielkanocnych” dla świetlic szkolnych.

Nagrody otrzymały:

 W kategorii „STROIK WIELKANOCNY”

KLASY II - I miejsce – Antonina Wójciak z SP 3

KLASY III - I miejsce – Weronika Gawrylak z SP 3

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom.

 

 

  

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów Wiktorii Majce z klasy 4c !

 21 marca 2017 roku w  Szkole Podstawowej nr 34 w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie VII Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Idąc śladami waszymi”.  Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła Wiktoria Majka uczennica klasy 4c, której album „Lublin – moje miasto” wzbudził zainteresowanie i zyskał uznanie profesjonalnego jury. Był też jednym z elementów dekoracji stanowiącej oprawę plastyczną całej uroczystości.

 

 

 

 

 

  

22.03.2017 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wokalny w SP 43.
Naszą szkołę reprezentowały trzy uczestniczki: Joanna Chatała z kl 1a, Maja Mazurek z kl 2d i Wanesa Nowak z kl 3d. Dziewczynki zostały wybrane podczas szkolnych eliminacji. Każda z nich zaśpiewała dwie piosenki.
Uczennice naszej szkoły były bardzo dobrze przygotowane. Śpiewały na dużej sali, przed publicznością i profesjonalnym jury. Nie odczuwały wielkiej tremy, co skutkowało wspaniałym występem dziewczynek. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, a z radością gratulujemy Mai Mazurek z klasy 2d, która wygrała ten konkurs i zajęła I miejsce.

GALERIA

 

9 marca 2017 r uczniowie klas 6 naszej szkoły wzięli udział w turnieju wiedzy ekonomicznej PECUNIA, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Lublinie. Wszystkie zadania turniejowe miały wymiar lub podtekst ekonomiczny i dotyczyły bankowości w Polsce, banknotów polskich i zagranicznych,terminów ekonomicznych z zakresu gospodarki rynkowej, obliczeń z wykorzystaniem procentów, walut różnych państw. Z przyjemnością informujemy, że drużyna naszej szkoły w składzie: Batyra Paweł (kl.6b), Zgłobicki Jakub (kl. 6b). Barański Marek (kl. 6c) i Wieczorski Maksymilian (kl. 6c) zajęła w tym turnieju I miejsce. Gratulujemy zwycięzcom!

 

GALERIA

 

 

 

Weronika Kosierb z kl.3c laureatką Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Życie chrześcijańskie przebiega przez parafię”.
 Weronika Kosierb uczennica klasy 3 c - została w grudniu 2016 r. laureatką Diecezjalnego Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego o św. Janie Pawle II „Życie chrześcijańskie przebiega przez parafię”. Konkurs był zorganizowany w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu. Na konkurs wpłynęło 320 prac. Cieszymy się bardzo, serdecznie gratulujemy Weronice i życzymy dalszych sukcesów.
s. Maria Kraj

 GALERIA

 

Uczennica klasy 3c - Weronika Kosierb została laureatką  VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej "Św. Jan Paweł II - Wychowawca dzieci i młodzieży" uzyskując III miejsce w kategorii klas I-III. Weronice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

  

Małgosia Pilipczuk z klasy 3b otrzymała wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym " Guzikowa Pani Jesień". Małgosi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i radości z rozwijania talentów i pasji.

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienie dla Mai Krasińskiej z klasy 3c

 

Maja Krasińska, uczennica klasy 3c otrzymała w yróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji". Niezapomniane wrażenia z pobytu w stadninie koni przeniosła na papier w technice kredki akwarelowej. Konkurs zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku. Gratulujemy naszej uczennicy i zyczymy dalszych sukcesów.

 

 

 

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Przyjazna zebra”

W sobotę, 22 października  braliśmy udział w II Międzyszkolnym Konkursie „Przyjazna zebra-bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym”, gdzie zajęliśmy trzecie miejsce. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa  nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:  Maria Zgrajka -kl.4b, Monika Sosnowska – kl. 5b oraz Marek Ciechański –kl. 6b. Celami konkursu było podnoszenie poziomu bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.  Zadaniem uczniów było pokonanie trzech etapów; testu wiedzy składającego się z 50 pytań, przedstawienie przez zespół prezentacji multimedialnej na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz wykonanie przez zespół pracy plastycznej – plakatu promującego bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym. Zmagania trwały 6 godzin. Podczas obrad komisji uczestnicy konkursu spędzali wolny czas z animatorkami. Odbyły się zajęcia z ZUMBY i warsztaty plastyczne. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.Jesteśmy bardzo dumni z naszej drużyny ! Gratulujemy!

GALERIA

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie

w roku szkolnym 2015/2016

  

 

 

Oliwia Śliwińska z klasy 6b i Łukasz Antoniak z klasy 6a, laureaci konkursów przedmiotowych, nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lublin.

Galeria fotografii z uroczystości: źródło Kurier Lubelski.

 

 

 

 

 

  W dniu 5 czerwca 2016 r. odbyło się dla uczniów szkół podstawowych diecezji Lubelskiej rozdanie dyplomów  i nagród w Diecezjalnym  Konkursie Wiedzy o życiu i nauczaniu  Jana Pawła II:
w kategorii kl. I - I  miejsce zajął  Miłosz Codello   z kl. I c
w kategorii kl. II - I miejsce zajął Adrian Mędykowski   z kl. II d,
II miejsce zajęła Weronika Kosierb z kl. II c
 

  

 

 

 

 
Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami międzyszkolnych konkursów plastycznych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 51 w Lublinie.

W konkursie Utwory Jana Brzechwy w oczach dzieci:

I miejsce - zjęła  Patrycja Łysiak z klasy 2c II miejsce -  Patrycja Matys z klasy 1a, III miejsce - Małgosia Pilipczuk z klasy 2b.

W konkursie  Bukiet dla mojej mamy, uczennica klasy 1d - Zosia Wyrębek otrzymała wyróżnienie.

 

 

Gratulujemy uczniom wyróżnionym w konkursach zorganizowanych przez Gimnazjum nr 7 w Lublinie:
„Pinokio spotyka inną postać literacką”
 - Małgorzata Gruchoła, kl. 1d
- Shanti Janasz, kl. 1d
- Zuzanna Wiszniewska, kl. 4a
  „W świecie wartości Jana Kochanowskiego”
 - Wiktor Kosierb, kl. 4a
 
 
 
 
 
 

 

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka Prezydent naszego miasta Pan Krzysztof Żuk zaprosił dzieci  do udziału w konkursie plastycznym  - Czym się Lublin chwali ?
 Na konkurs napłynęło 800 rysunków z lubelskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.
 30 maja b.r. odbyło się w Ratuszu uroczyste rozdanie nagród i dyplomów.
Uczennica naszej szkoły, Alicja Harasim z klasy 1d, otrzymała wyróżnienie. Tematem jej rysunku  wykonanego pastelami była scena z przedstawienia w Teatrze im. H. Ch. Andersena.
Nagrodzone  i wyróżnione rysunki pięknie prezentują się  w Galerii Ratusz.
 
 
 

 

30.05.2016 r.
Małgosia Gruchoła,  uczennica klasy 1d, zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym ogłoszonym  Lubelskiego  Komendanta  Wojewódzkiego  Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie  pt. "Zgaś ryzyko - ogień w lesie, na polu i na łące".  Gratulujemy Małgosi talentu plastycznego oraz wspaniałych upominków jakie otrzymała wraz z dyplomem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
24.05.2016r.
Małgosia Gruchoła z klasy 1d oraz Natalia Gąbka z klasy 2d otrzymały wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym -  „Zaczarowany las”. Już po raz piąty, konkurs zorganizował,  Zespół Szkół nr 9 w Lublinie. Dziewczynki wykonały swoje prace w technice suchej pasteli. Gratulujemy talentu plastycznego i życzymy następnych sukcesów.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 

18 maja 2016 roku w  Szkole Podstawowej nr 10 w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu literackiego towarzyszącego obchodom Roku Henryka Sienkiewicza. Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła Wiktoria Lel  uczennica klasy 6b, której list wzbudził zainteresowanie i zyskał uznanie profesjonalnego jury.

 
 
 
 
 
 
 
 
W dniu 24.05. 2016 r., w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie, odbyła uroczystość rozdania nagród w III EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ -  "ROŚLINY CHRONIONE W POLSCE"  Miło nam poinformować, że:
 
Maja Krasińska z klasy 2c zdobyła  I miejsce w katergorii klas II.
Dominika Buczek z klasy 3b zdobyła II miejsce w kategorii klas III.
Hania Wójcik z klasy 3a zdobyła wyróżnienie w kategorii klas III.
 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
 
 
 
Wyniki Międzyszkolnych Konkursów organizowanych przez Doradców Metodycznych klas I - III
Międzyszkolne konkursy organizowane przez doradców metodycznych zostały rozstrzygnięte. Gratulujemy naszym wspaniałym laureatom.
 Wyniki:  POBIERZ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Konkurs Plastyczny „Europejski Lublin oczami młodych artystów`2016”- rozstrzygnięty.
Z prawie 200 prac do nagród nominowano również prace uczennic naszej szkoły: Helenki Smit i Leny Jagóry z klasy II d.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas I-III praca Helenki zajęła II miejsce.
Obu dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
 
 
  
Prace plastyczne Weroniki Szymczak i Iwonki Kitlińskiej z klasy 3c  zdobyły uznanie jury Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Moja podróż z ...",( czyli z ulubionym bohaterem literackim). Weronika zainspirowała się historią Karolci z książki M. Kruger.  Iwonka na bohatera swojej pracy wybrała Brzydkie Kaczątko ze znanej baśni H.Ch. Andersena. Obydwu dziewczynkom gratulujemy otrzymanych nagród i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Uczennice klasy 2c Maja Krasińska i Iga Chomicz zostały laureatkami Międzyszkolnego konkursu plastycznego dla świetlic szkół podstawowych miasta Lublin – Nieznane oblicza planety Ziemia.
 Maja zajęła I miejsce a tematem jej pracy był Motyl Królowej Aleksandry.
Iga zajęła II miejsce - narysowała Smocze drzewo.
 Młodym artystkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
 
 
 
 

Mały – wielki człowiek
Drobna i delikatna dziewczynka, a tyle w niej siły i zapału do pracy.
Oliwka Kopyść jest uczennicą klasy drugiej, a już na jej koncie znalazły się dwa ważne osiągnięcia:
27. 04 2016 roku brała udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Ortografia bez tajemnic”, w którym zajęła I miejsce.
Przeszła, z bardzo wysoką liczbą punktów, przez trzy etapy Wielkiej Ligi Czytelników.
Oliwka jest obowiązkową i pilną uczennicą również na co dzień. Dowodem na to niech będzie fakt, iż należy w klasie 2 ,,b” do grona najlepszych i  została uhonorowana odznaką wzorowego ucznia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
Uczennica klasy 2c, Weronika Kosierb, została laureatką VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej - "Św. Jan Paweł II - Papież Miłosierdzia" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 51 w Lublinie. Gratulujemy uzyskania I miejsca w kategorii klas 1-3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uczennica klasy 2c – Milenka Burak została laureatką XII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Dom” organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Zdobyła I miejsce w kategorii PROZA – szkoła podstawowa. Nagrodzony tekst został opublikowany w zbiorze pokonkursowym. Gratulujemy!

                                                                          
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dnia 31.03.2016 r. został rozstrzygnięty Diecezjalny Konkurs Plastyczny "Obecność Boga w przyrodzie".Nasze  uczennice - Paulina Dominik i Maria Kamieniak z kl. 3a  wykonały albumy składające się z 13 rysunków. W tym  konkursie
Paulina Dominik zajęła II miejsce,
Maria Kamieniak zajęła III miejsce.
Laureatkom serdecznie gratulujemy.
 
 
 
 
 
 
 
 
W dniu 23.03 2016 r. odbyła się w naszej szkole II edycja  konkursu kulinarnego "Szkolny MasterChef". Ze względu na bardzo wysoki oraz wyrównany poziom realizacji zadania konkursowego i zaangażowania wszystkich zespołów, nagrody równorzędne otrzymują:
W klasach młodszych - klasy: 1a, 1c, 1d, 2c, 2d.
W klasach starszych - klasy: 5c, 6a
 Klasy młodsze - GALERIA
 Klasy starsze - GALERIA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dnia 7.III.2016 r został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs plastyczny "Zimowy przyjaciel zwierząt" organizowany przez ZOO w Zamościu. Spośród 876  nadesłanych prac z 73 placówek Małgosia Gruchoła z klasy 1d SP3 wraz z 6 osobami w jej kategorii została nagrodzona. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Apel Prymusa to wieloletnia tradycja naszej szkoły. Kolejny raz, 11. lutego 2016 r., spotkali się na tej wyjątkowej uroczystości uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły. Uczniowie klas I-III otrzymali odznaki Wzorowego Ucznia, a Prymusi klas IV-VI Dyplomy Uznania. Rodzice Prymusów z dumą i wzruszeniem przyjmowali  Listy Gratulacyjne z rąk p. Dyrektor.
Wzorowi Uczniowie z klas 1-3: POBIERZ
Prymusi z klas 4-6: POBIERZ
 
 
 
 
 
 
 
Laureaci Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzien Bezpiecznego Komputera"
 
Jakub Zieliński z klasy 6a - zdobywca II miejsca oraz Kacper Gagoś również z 6a - zdobywca wyróżnienia.
Sedecznie gratulujemy !!!
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 Laureaci Międzyszkolnego Komkursu Plastycznego Mój Przyjaciel Miś
 
Milena Burak - 2c, Iwona Kitlińska - 3c, Weronika Kosier - 2c, Konrad Szponar - 3c, Patrycja Matys - 1a, Igor Wójcik -1c ( na fotografii )
oraz Lena Jagóra - 2d, Michał Krzyżanowski - 2d i Maciej Kochaniec - 1a.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
  
 
 
 
 
 

Zimowe uroki  Lublina w wierszu Józefa Czechowicza 
Mamy niezwykłe Stare Miasto i niezwykłego poetę, który  potrafił wyjątkowo na nie patrzeć. Pretekstem do spojrzenia na swoje miasto oczyma poety, stała się dla uczniów klasy 5b lekcja języka polskiego. Oto jedna z prac domowych.

 
 
 
 
 
  
Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego
W sobotę 16.01.2016 w Wojewódzkim Konkursie Wokalnym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin naszą szkołę reprezentowały trzy osoby. Dwie dziewczynki z klasy 1d: Maja Mazurek  i Anna Skałecka,  a z klasy 3c Inga Dąbska. Uczniowie wykonywali po dwie przygotowane piosenki.. Maja Mazurek zajęła II miejsce, a Iga Dąbska zdobyła nagrodę specjalną.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych zwycięzców! Gratulujemy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Przyjazna zebra”.
sobotę 21 listopada braliśmy udział w I Międzyszkolnym Konkursie „Przyjazna zebra-bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym”, gdzie zajęliśmy pierwsze miejsce.  Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie :Oliwia Śliwińska-kl.6b, Marek Ciechański-kl.5b oraz Monika Sosnowska-kl.4b. Do konkursu uczniów przygtowała p. Małgorzata Śliczniak. Gratulujemy !
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wielki sukces Ady Zajączkowskiej.
O tym, że Ada rozwija swój talent w Studio Tańca UDS W Lublinie, wiedzieliśmy od dawna. Jej taneczne umiejętności podziwialiśmy podczas szkolnych uroczystości , np. podczas występu z okazji Jubileuszu 45 lecia naszej szkoły.
Na Mistrzostwach Świata Hip-Hop, które odbyły się w dniach 20-25.X. w Rimini we Włoszech,  grupa w której tańczy Ada zdobyła tytuły :
WICEMISTRZA ŚWIATA  - w kat. formacje dzieci do 11 lat (na 15 startujących formacji) oraz
BRĄZOWY MEDAL  - w kat. mini grupy dzieci do 11 lat (na 28 startujących mini grup).
Brawo Ada !!!
 
 
 
 
 
Niezwykłe wyróżnienie dla naszej szkoły.
  We wtorek, 14 października, na Zamku Lubelskim  z okazji  Dnia Komisji   Edukacji Narodowej, w obecności władz miejskich , oświatowych oraz parlamentarzystów naszego regionu,  odbyła się uroczystość wręczenia  Nagród Prezydenta Miasta Lublin  wyróżnionym nauczycielom i dyrektorom szkół.  Uroczystość uświetnił koncert w wykonaniu naszego chóru szkolnego pod kierunkiem pana Zbigniewa Wiertela.  Zaprezentowane utwory pochodziły z programu  A w sercu maj…, którym  na wiosnę uczciliśmy jubileusz 45- lecia naszej szkoły.  Występ był z wielkim sukcesem naszych artystów  i  wywołał prawdziwe wzruszenia. 
 
 
 
Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie w roku szkolnym 2014/2015
 
 
 
 
 
 
 
Koszykarska klasa profilowana
 
Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie w roku szkolnym 2013/2014  
 
 Gratulujemy uczniom i nauczycielom naszej szkoły najwyższego wyniku na sprawdzianie klas szóstych. Jesteśmy pośród niespełna 5% szkół w Polsce, których wyniki znalazły się w najwyższym staninie. W Lublinie zajęliśmy miejsce III pośród szkół publicznych.
1. Osiągnięcia uczniów klas 4-6 z przedmiotów humanistycznych:  POBIERZ
2. Osiągnięcia uczniów klas 4-6 z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych:  POBIERZ
3. Osiągnięcia uczniów klas 1-6 z języka angielskiegoPOBIERZ
4. Osiągnięcia edukacyjne uczniów klas 0-3:  POBIERZ
5. Osiągnięcia uczniów klas 0-6 z przedmiotów artystycznych:  POBIERZ
6. Osiagnięcia sportowe uczniów klas 4-6:  POBIERZ
7. Dodatkowe informacje o  ważnych osiągnięciach sportowych.
     ENERGA Basket Cup to największy w Polsce turniej w mini koszykówce dziewcząt i chłopców, uczniów szkół podstawowych w wieku 11-13 lat. Program ma na celu szerzenie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz poszukiwanie koszykarskich talentów wśród młodzieży. Organizatorem rozgrywek jest Szkolny Związek Sportowy, a patronem programu Grupa ENERGA.
    Dnia 18.03.2014 r. w hali MOSiR w Chełmie, podczs Wojewódzkiego Finału tego turnieju drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę zdobyła I miejsce i została mistrzem województwa lubelskiego, kwalifikując się do udziału w rozgrywkach ogólnopolskich.   GALERIA
Tekst i Galeria - źródło: http://energabasketcup.pl
    Dnia 08.06.2014 r. zwycięski zespół chłopców wziął udział w Ogólnopolskim Finale Energa Basket Cup, który odbył się w trójmiejskiej Ergo Arenie GALERIA
 
 
Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie w roku szkolnym 2012/2013: POBIERZ 
Wyniki Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013: POBIERZ
Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie w roku szkolnym 2011/2012: POBIERZ
Najważniejsze osiągnięcia zdobyte przez szkołę w roku szkolnym 2010/2011: POBIERZ
oraz I semetrze roku szkolnego 2011/2012: pobierz
 

 

powrót